KONST / Litografier / Färglitografi 12487136
nr 1248 7136
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 80/200. Bladets mått: 75x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:46:21
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd